karrier

KARRIER

Fiatal, dinamikusan fejlődő cégünkhöz keressük új kollégáinkat a következő munkakörökbe:

1.EU FORRÁSOK JUNIOR JOGÁSZ

Feladatok:

Elsősorban európai uniós forrású támogatásokhoz kapcsolódó

  • Jogi szakmai és projektfeladatok elvégzése, dokumentumok összeállítása;
  • Pályázati, fejlesztéspolitikai tanácsadás;
  • Auditok, értékelések, tanulmányok, szabályzatok, jogi állásfoglalások készítése;
  • A feladatkörét érintő jogszabályok ismerete és a változások figyelemmel kísérése;
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás;

a központi és helyi kormányzat, illetve vállalatok részére, főleg közlekedési, informatikai, gazdaságfejlesztési, illetve humán területeken.

Minimumfeltételek:

  • Felsőfokú jogi végzettség, közösségi jog ismerete;
  • Releváns munkatapasztalat nem feltétel, de előny;
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Gyors tanulási és analitikai képesség, kiváló verbális és numerikus készségek
  • Precizitás, pontosság, rugalmasság, terhelhetőség
  • Magabiztos MS Office használat (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Releváns munkatapasztalat
  • Fejlesztéspolitikai intézményrendszerben szerzett tapasztalat
  • Tanácsadó cégnél szerzett tapasztalat
  • Egyéb nyelvismeret;
  • B kategóriás jogosítvány illetve saját gépjármű esetleges vidéki utakhoz.

Fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát, illetve motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével az alábbi címre várjuk: hr@multicontact.eu

A tárgy mezőbe kérjük, írja a következőt: „EU FORRÁSOK JUNIOR JOGÁSZ”.

2.EU FORRÁSOK TANÁCSADÓ

Feladatok:

  • Szakmai és projektfeladatok elvégzése, dokumentumok összeállítása;
  • Auditok, értékelések, tanulmányok, szabályzatok készítése;

  • Közgazdasági, jogi, társadalomtudományi, vagy egyéb releváns területen szerzett egyetemi (MA) végzettség;
  • Legalább 5 év releváns munkatapasztalat;

  • További releváns munkatapasztalat

A tárgy mezőbe kérjük, írja a következőt: „EU FORRÁSOK TANÁCSADÓ”.

3.INTERNATIONAL BUSINESS DEVELOPMENT CONSULTANT

Main responsibilities:

  • Prepare international tender applications and proposals;
  • Supporting business development activities;
  • Tender monitoring;
  • Management and monitoring of the proposal submission process;
  • Provide domestic support to foreign projects;
  • Ad-hoc travels abroad;
  • Coordination and administration of international partner network;
  • Organize events and meetings;

Requirements:

  • Strong written and spoken English;
  • Accuracy in work is essential;
  • College or university degree;
  • 1-2 years working experience in related fields is an advantage;
  • Excellent communication, team working and problem-solving skills;
  • Computer literacy; proficiency in MS Word and Excel is essential;
  • Ability to work in a multi-lingual/multi-cultural environment.

What we offer:

  • Working in excellent company culture;
  • Continuous professional development;
  • Challenging and dynamic working environment;
  • Competitive salary;

In case, you are interested in this opportunity please send your CV and motivation letter to the following email address: hr@multicontact.eu

“Soha ne értékeld egy hegy magasságát, mielőtt felérnél a csúcsra. Csak azután fogod látni, hogy milyen alacsony volt.”

Dag Hammarskjold